poniedziałek, 25 września 2017

Prywatnie…

This topic contains 197 replies, has 33 voices, and was last updated by kuna85 kuna85 4 weeks, 1 day ago.

Viewing 3 posts - 196 through 198 (of 198 total)
  • Author
    Tofifi
    Tofifi
    Participant

Mam na imię Ola, 31 października kończę 11 lat. Czarek, mój pies obchodzi urodziny w tym samym dniu. Mam jeszcze Tofika, adoptowanego ze schroniska w białymstoku. Mieszkam w Białymstoku, lubię język polski, nie lubię angielskiego i niemieckiego. Mam 2 przyjaciółki i mnóstwo psich przyjaciół. Może wymienie jedną trzecią? No więc: Czarek Tofik, Tina, Bruno, Luna, Oskar[*], Pimpon[*] i Psy spod szkoły(czyt.15 psów które spacerują pod moją szkoła xD). Moje ulubione rasy to: jamnik, ogar polski, pekińczyk, owczarek podhalański, owczarek szetlandzki, duńsko szwedzki pies wiejski, kundelki<3, welsh corgi. Jakiś mam dziwny wstręt do maltańczyków i pudli. Moje pasje to fotografia, bieganie, tresura psów. Moje ulubione programy telewizyjne to: Na sygnale, Na ratunek 112, Gliniarze, Weterynarz z sercem, Świat według Kiepskich. Tofik właśnie śpi na kanapie, a Czarek opiekuje się kotami. W przyszłości chciałabym mieć hodowlę owczarków szetlandzkich. Wymyśliłam już nawet nazwę 😀 Moją ulubioną wsią w Polsce jest Siedmiorogów pierwszy. Życzę miłego dnia i kończę, bo Tofik chcę na spacer 🙂

ferdi106
    ferdi106
    Participant

Cześć Ola, witaj w naszej „rodzince”! 😀

kuna85
    kuna85
    Participant

Hej wszystkim po miesiącach rozłąki ;p nie wiem czy się przedstawiałam, mam na imię Kornelia, jestem z Łodzi i mam 15lat, trzy onki i kota. Mam nadzieję, że będę tu częściej wpadać, pozdrawam wszystkich😊

Viewing 3 posts - 196 through 198 (of 198 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top