poniedziałek, 1 maja 2017

Między nami psiarzami – luźne pogawędki

This topic contains 718 replies, has 33 voices, and was last updated by Raf2012.. Raf2012.. 1 week, 3 days ago.

Viewing 14 posts - 706 through 719 (of 719 total)
  • Author
    Raf2012..
    Raf2012..
    Participant

Hej. Jest fajna aplikacja na android, przez którą można podglądać zierzęta na żywo. Są jakieś czyery miejsca z zamintowanymi kamerkami, gdzie można podglądać psy. Apka jest w sklep play nazywa się earth online, a gdy zainstalujem klikamy w takie 3 kreski (jakby menu), klikamy pets i wyswietla nam sie na zywo psy na torze agility, albo psy w schronisku itd. Fajna apka.

_—————-_

Od tygidnia jestem chora i Rafil nie był na spacerze, biega tylko po podwórku i widać, nawet po tygodniu, że Raf sie zmienił. Więcej śpi ale jak juz sie obudzi to niepotrafi zasnąć, czasem czhidzi i nie wie ci ma robić, aż po 2 godz. krążenia idzie spac. Myślę , ze za 2-3 dni będę zdrowa to zrobimy wyprawę na 3godz. 🐶🐕☺😊

Raf2012..
    Raf2012..
    Participant

Wesołych świąt wszystkim psiarzom! 🎄🎄🐕

• This reply was modified 4 months, 1 week ago by Raf2012.. Raf2012...
    Tofifi
    Tofifi
    Participant

O nie, forum znowu zapomniane… Ja je trochę odkurzę. Mam nadzieję, że wszyscy mieli udane święta, życzę szczęsliwego nowego roku. Może znowu uda się ożywić forum?

Raf2012..
    Raf2012..
    Participant

Hej. Co jakiś czas zaglądam na pp i patrze czy ktoś napisał coś nowego :). U nas wszystko, dobrze, trochę zwolnilismy z uczniem sztuczek, zajęliśmy się zabawami, agi i frisbee z Mariana ćwiczę jeszcze sztuczki. JA zaczęłam ćwiczyć akrobacje, założyłam kanał na yt, i ogólnie jakoś żyjemy. 🙂 jeśli ktoś to czy niech napisze może odrodzić forum jak było to kiedyś gdy wiktoria i Natalia były ta forum. Ps. Wie ktoś czy Wiktoria został behawiorystka i ogólnie co teraz się z nią dzieje. ?

Victoria
    Victoria
    Participant

Heloł. Czy ktoś mnie wołał? xD Oświadczam, że żyję i mam się dobrze. Moje burki tysz całkiem nieźle, no może prócz Pasterskiego, bo… no właśnie, nie żyje :'( Za to są już plany co do mojej suki, którą tak namiętnie planuję już od paru lat 😉

Tofifi
    Tofifi
    Participant

Ojej… Szkoda że Scooby nie żyje. Za to Czarek choć ma nowotwór trzyma się dobrze. Tofik nauczył się chodzić przy nodze. Pozdrawiam sama bo Tofuś obgryza kość 😉

Labomaniaczka
    Labomaniaczka
    Participant

Hej, hej, hej 😀 Tu Natalia i Django (mam nowe konto, do starego zapomniałam hasła). Wracamy i postaramy się zostać na dłużej 🙂
    Ogólnie to u nas sporo się pozmieniało odkąd ostatni raz tu pisałam, przede wszystkim dużo spacerujemy, ćwiczymy. Wcześniej byliśmy dużo mniej aktywni 😉 W tegoroczne ferie byliśmy nawet nad morzem, było bardzo fajnie. W listopadzie założyłam nawet Djangowi fanpage na którego serdecznie zapraszamy 🙂 : https://www.facebook.com/Black-Lab-Django-1857921204442947/ null
    null
    null

Victoria
    Victoria
    Participant

Mam nadzieję, że ktoś tu jednak jeszcze wpadnie, bo coś tak widzę, że forum serio odchodzi z zapomnienie :/
    U mnie trwają porządki wiosenne – psia szafa w pokoju zaczyna cieszyć oko, a kojce na dworze przejdą konkretny remoncik 😉 Zojuszek i Dudek ćwiczą, bo ostatnio ktoś śmiał utuczyć mi psy, nie będę mówić kto, bo chyba łatwo się domyślić 😛 Ale co zrobić, idzie Wielkanoc, skądś trzeba brać mięso na pasztet xD

Raf2012..
    Raf2012..
    Participant

Hejo. Ja tez zyke i piesely tez maja sie dobrze. 😉 widze ze osoby z dawnego forum powrucily wiec moze znow forum odrzyje? Ja orzestalam cwiczyc z rafilem agi i sztucżki, cwiczymy co 4 dzien ale powracamy do sztuczek z mariankiem co dzien i 2 sesji na dzien z rafilem. 😉

Victoria
    Victoria
    Participant

Może odżyje, chociaż biorąc pod uwagę, że samo PP troszku umiera – przynajmniej wersja papierowa – to nie sądzę, żeby forum wróciło do idealnie takiego samego stanu kiedy miało swoje czasy świetności, jeśli mogę to tak określić 😉

Tofifi
    Tofifi
    Participant

Hej hej, mam nadzieję że święta były wesołe, składam spóźnione życzenia wielkanocne. U nas dziś pogoda bardo zmienna był już deszcz, grad, śnieg, słońce a zaraz będzie burza. W tych słonecznych chwilach przeprowadziłam z Tofikiem sesje treningowe. Uczyłam go zostań i idź tyłem. Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Zapraszam was na swojego bloga:Tutaj. Niedługo wznowie blog na KPP.

Wilczuś
    Participant

Yo, wiecie może jak usunąć notkę z bloga albo ogólnie cały blog? 😀

Victoria
    Victoria
    Participant

Całego się nie da z tego co wiem, chyba, że napiszesz do Redakcji. Jak wejdziesz w blogi, to po prawej stronie masz „Moje wpisy” czy coś takiego. Tam możesz ustawić wpis jako nieaktywny czy jakoś tak, mnie tu tak długo nie było, że nie pamiętam dokładnie, ale coś w głowie zostało 😉

Raf2012..
    Raf2012..
    Participant

U mnie nic nowego. Jutro kąpie Rafila i musze kupic nowy numer pp. W sobotę pojadę pewnie kupic Mariankowi nową miskę do jedzenia i karme dla kotow. Suczka ktorej bylam wirtualnym opiekunem zostala adoptowana(jezdzila na wozku) wiec teraz jestem wirtualnym opiekunem psa na wozku nazywa sie Sparki, z fundacji kolo radzymina-Znajdki. W pon. Wplacam pierwsze 25zl. Jescze jutro chce sie wybrac z rafilem do parku ale nie wiem czy zdąze. I to tyle, czuję że forum odzywa, tylko ciekawe czy na długo. 😉

Viewing 14 posts - 706 through 719 (of 719 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top