środa, 18 października 2017

Hodowla z marzeń

This topic contains 24 replies, has 12 voices, and was last updated by Tofifi Tofifi 11 months, 1 week ago.

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Kinga
    Kinga
    Participant

To ja poproszę takiego korka :3
    Gdybym już miała coś hodować to nie tylko psy, koty i konie mi się marzą. Na obecną chwilę pewnie byłyby to berny i jakieś bullowate (wczoraj wymarzyłam sobie nawet doga arlekina! także co chwilę mi się zmienia), może tollery, dobermany? I niufy, niufy mi się marzą tak długo jak berny.
    Z kotów byłyby to maine coony, ragdolle (jestem zakochana w moich domowych tych ras) i moje wymarzone łysolki, czyli sfinksy. Z koni ukochane perszerony, shire, andaluzy, może fryzyjskie i oczywiście super uniwersalne konie szlachetnej półkrwi, czyli takie kundelki w końskim świecie. Ciekawa jestem tylko gdzie ja to wszystko zmieszczę i kto za to wszystko zapłaci, czas chyba szukać bogatego męża… 😀

Aguti
    Aguti
    Participant

Hodowlę ragdolli też bym chętnie założyła, chociaż nigdy na żywo nie spotkałam żadnego 😉

Kinga
    Kinga
    Participant

Polecam ragusie z całego serca, cuda na cudami 🙂

korcia24
    korcia24
    Participant

Ja najpierw pójdę w poszukiwania bogatego męża – hahah mój cel życiowy ;D a potem… Potem to już tylko zwierzyniec zakładać ^^
    Oprócz psów, to jak o innym zwierzyńcu mówimy, to bym chciała hodować niebieskie rosyjskie 😀 <3 (kłety :3) i chińskie chomiki pręgowane 😀 I konie też… Ale nie mam swojej ulubionej rasy 😛

Victoria
    Victoria
    Participant

Rosyjskie niebieskie rządzą 😀
    Ja osobiście najbardziej ubóstwiam koty tonkijskie, bo… mają psi charakter 😉

ferdi106
    ferdi106
    Participant

Chciałabym hodować psy na ogrodzonym terenie przy lesie, na którym byłby staw, tor do agility i oczywiście duży dom. Hodowałabym własną rasę: polskiego beagbull teriera (beagle+pitbull), doberbull teriery (doberman+bulterier) i wspierałabym schroniska dla psów. Ciekawe czy się tego kiedyś dorobię… 🙂

wiktoria13
    wiktoria13
    Participant

Moje hodowle…

Sekcja pierwsza- aussie
    Sekcja druga- labki
    Sekcja trzecia- westy
    Sekcja czwarta – taka rasa wymyślona przeze mnie Krokiet Retriever ( mieszaniec labka i chihuahua) 🙂

Raf2012
    Raf2012
    Participant

Krokiet Retriever- fajna nazwa haha. 😀

wiktoria13
    wiktoria13
    Participant

Miały być Pulpety, ale Krokiety bardziej pasują 🙂

Tofifi
    Tofifi
    Participant

Moja hodowla:
    Sekcja 1: sheltiki 😀
    Sekcja 2 : toffik spaniel( mój Tofik i cocker)
    Sekcja 3 : schronisko ( miniaturowe)
    Do tego sxkolenie nosework i frisbee. Marzenia spełniajcie się!!!!!!!

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top